Vytautas Juozapaitis - Grąžinkime  miestui sąžinę !

ŽMONĖS, KURIE REMIA MANO KANDIDATŪRĄ

Andrius Kubilius

Andrius Kubilius

Europos Parlamento narys
Džiaugiuosi profesoriaus Vytauto Juozapaičio apsisprendimu. Tikiu, kad jo dėka Kauno savivaldoje bus daugiau sąžinės, kultūros, pagarbos žmogui ir tiesiog daugiau europietiško požiūrio. Kaunas - Laisvės miestas, tad vertas vadovo, kurio nesaisto ryšiai su Rusija. Kaunas - studentų ir kultūros miestas, tad vertas vadovo, kuris tikrai sugrąžins Kauno bendruomenei šį miesto vystymo prioritetą. Esu įsitikinęs, kad profesorius Vytautas Juozapaitis bus tokiu vadovu, kokio tikrai reikia Kauno miestui.
Ingrida Šimonytė

Ingrida Šimonytė

LR Ministrė Pirmininkė
Su prof. Vytautu Juozapaičiu esame kolegos jau ne vienerius metus. Todėl drąsiai sakau, kad tai - pasitikėjimo vertas žmogus. Jo atsidavimas savo, kaip tautos išrinkto atstovo, pareigoms, galėtų būti sektinas pavyzdys kiekvienam. O dar svarbiau yra tai, kad Vytautas - empatiškas žmogus, kuriam iš tiesų rūpi valstybės ir miesto problemos. Būtent šiandien tokio mero, kuris išgirstų kiekvieną miestietį, reikia Kaunui.
GL2.1.1

Gabrielius Landsbergis

LR Užsienio reikalų ministras
Su naujuoju kandidatu Kaunas gali tapti Lietuvos Milanu. Kaune atėjo metas aukšto lygmens kultūrai, tikiu, kad Kaunas bus kitoks su Vytautu Juozapaičiu - šviesesnis, skaidresnis ir sąžiningesnis.
Jurgita Šiugždinienė 1.1

Jurgita Šiugždinienė

LR Švietimo, mokslo ir sporto ministrė
Esu visiškai tikra, kad Vytautui Juozapaičiui stojus prie miesto vairo, galėsime džiaugtis ne tik naujais infrastruktūros objektais, kurių miestui tikrai reikia, bei sykiu susitelkti didesniems ir prasmingesniems darbams ir tikslams, naujam miesto kokybiniam šuoliui.
Rasa Juknevičienė_1.1

Rasa Juknevičienė

Europos Parlamento narė
Kaunas visais sunkiausiais istorijos laikotarpiais buvo Lietuvos laisvės ir valstybingumo branduolys. Lietuvos narystė Europos Sąjungoje atnešė didžiules pinigų sumas į mūsų miestų vystymąsi, į Kauną – taip pat. Deja, bet tas mieto gražėjimo laikotarpis sutapo su Kauno, kaip laisvos visuomenės simbolio, praradimu. Taip atsitiko todėl, kad tuo meistriškai pasinaudojo sovietinės praeities sugrįžimas į šio miesto valdymą. Todėl man Vytauto Juozapaičio pasiryžimas kandidatuoti į Kauno merus yra viltis, kad Kaunas ne tik gražės savo gatvėmis, bet ir taps europietiškos demokratijos, sąžiningos politikos miestu.
Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

TS-LKD frakcijos seniūnė Seime
Mano gimtasis Kauno miestas vertas garbingo vadovo, gebančio kartu su miestiečiais puoselėto miestą. Kaune greta vystomos infrastruktūros ir patogumo kauniečiams, turi būti ir sąžinė - iš miesto vadovų turi būti nepakantumas korupcijai, pagarba žmonèms, įstatymams, demokratinėms vertybėms, aiški parama Ukrainai, kurios negalima aukoti vardan savo verslo interesų. Todėl džiaugiuosi, kad Vytautas Juozapaitis imasi atsakomybės ir lyderystės mano mylimame Kaune.
Giedrius Kuprevičius

Giedrius Kuprevičius

Kompozitorius
Kodėl palaikau kolegą, dainininką Vytautą Juozapaitį? Ogi todėl, kad gerai pažįstu jį kaip daug pasiekusį menininką ir kaip ryškų, ne tik kultūros dalykus išmanantį politiką. Mano kandidatas - Vytautas Juozapaitis.
Linas Skardžiukas

Linas Skardžiukas

“Kautros” generalinis direktorius
Man Kaunas - laisvų žmonių miestas, nepasiduodantis jokiam spaudimui ir visuomet turintis savitą žodį! Todėl turiu vilties, kad šiandien vyraujančią vieną nuomonę pakeis sąžininga diskusija. Vytauto nuoširdus domėjimasis verslo sritimi Kaune ir iššūkiais, su kuriais susiduria Kaunas šiuo metu, duoda daug vilties, kad į Kauną pagaliau sugrįš skaidrumas ir užtikrinta konkurencinga aplinka.

Archives

No archives to show.

Categories

  • No categories